Aký celoročný fusak 5v1 odporúčaš?

Zodpovedané
6. apr 2022

Ahoj,

zháňam celoročný fusak 5v1. Chcem, aby išiel do hlbokej vaničky a aj do športiaku (predlžovací) a aby mal vyberateľnú zimnú vložku. Tým sa z neho stane prechodový. Viem o fusaku Junama Change 5v1. Emitex ho robí tiež, ale vizuálne sa mi vôbec nepáči.

Kedysi bol od Emitexu starší typ, ale neviem ako sa volal.

Nevieš náhodou?

Môžeš ešte odporučiť ďalšie fusaky?

Ďakujem

Ahoj,

bohužiaľ inú značku fusaku okrem Junama a Emitex nepoznám, aby bol rastúci a zároveň celoročný.

Väčšinou sú fusaky rastúce, ale len prechodové či zimné – napríklad Esito, Aesthetic, Cottonmoose Combi. Keď už majú vyberateľnú vložku, tak sú pre zmenu len v jednej veľkosti – napríklad Lodger Bunker.

Prípadne sa môže dať do fusaku merino vložku. Túto možnosť ponúka ako fusaky Emitex, tak aj napríklad značka Kaiser.

Snažila som sa starší typ fusaku Emitex nájsť, ale bezúspešne. Neviem o aký presný názov ide.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj mi napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia