Aký fusak do Kinderkraft All Road?

Zodpovedané
19. okt 2021

Ahoj,

hľadám vhodný a hlavne dobre pasujúci zimný fusak do Kinderkraft All Road Bird Pattern. Bude pre 8 mesačne dieťa a na cene nezáleží.

Ktorý fusak odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

pre tvoj model Kinderkraft All Road sa skvele hodia 100 centimetrové zimné fusaky Petite&Mars Jibot alebo nadýchaný Zopa Fluffy s kožušinou. Tie odporúčajú aj predajcovia daného modelu v kategórií príslušenstvo ku kočíku. Obidva fusaky nájdeš vo viacerých farebných prevedenia.

Kinderkraft All Road

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally