Aký fusak na zimu do Cybex Balios S Lux?

Zodpovedané
6. okt 2023

Ahoj,

hľadám zimný fusak do kočíka Cybex Balios S Lux (vanička a športový). Veľmi me zaujal Little Angel.

Je šanca, že tam bude pasovať?

Bude dobrý aj na pásy v športovej časti?

Vanička sa mi zdá dosť úzka. Videla som fotky s fusakom Elodie Details a zdalo sa mi to tam dosť tesné. Hľadám niečo menšie a teplé. Na Lodgeri sa mi nepáči ako je riešený okolo hlavy. Ešte som zvažovala CottonMoose, ale tam sú často sťažnosti. Vraj je v športovej časti dlhý. Originál Cybex sa mi zdá na zimu tenučký.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

škoda, že si nenapísala konkrétny typ fusaku značky Little Angel. Väčšina z nich však má zadnú stranu pevnú. Teda popruhy je potrebné prevliekať, čo pri novom ročníku Tvojho Cybex Balios S Lux nie je možné.

Hoci originálne fusaky vyzerajú tenšie, tak sú dosť teplé. A čo je dôležitejšie, tak sú riešené zo zadnej časti rozopínacím systémom, ktorý pasuje na nové 5-bodové bezpečnostné pásy kočíkov Cybex pre rok 2023.

Fusak Cybex Gold predstavuje nevyhnutný doplnok na prechádzku počas chladných dní. Vďaka jeho mäkkej flísovej podšívke bude dieťa v teple a pohodlí.
Vlastnosti:

  • hrejivá a mäkká podšívka z flísu,
  • tepelná odolnosť TOG 5 - vhodný do -10 °C,
  • vodoodolné vonkajšie materiály,
  • podšívka v spodnej časti zabraňujúca znečisteniu od topánok,
  • univerzálne otvory pre akýmkoľvek systémom bezpečnostných pásov,
  • nastaviteľná kapucňa,
  • zips pre rýchly prístup k dieťaťu,
  • niekoľko úrovní cvokov,
  • možno vyprať pri 30° C,
  • rozmery 93 x 38 x 12 cm.

Pripínam Ti sem video, kde presne uvidíš jeho rozmery, funkčnosť a hlavne vloženie do sedadla.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally