Aký fusak odporúčaš do Valco Snap Sport Trend?

Zodpovedané
15. okt 2021

Ahoj,

hľadám fusak na zimu do kočíka Valco Snap Sport Trend.

Aký odporúčaš?

Hodí sa do aktuálneho počasia kúpiť nánožník, alebo bude lepšia nepadavá deka?

Ďakujem

Ahoj,

konkrétny fusak pre tvoj model Ti nepoviem.

Každá z nás má iný vkus. Každá z nás považuje inú hrúbku za dostatočnú. Každá z nás má inak staré dieťa, takže potrebujeme iné veľkosti fusaku.

Dokonca uvažuješ iba o nepadavej deke.

Inšpiruj sa týmito podobnými otázkami na ktoré som nedávno odpovedala 😉

https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally