Aký fusak pasuje do športovej časti Inglesina Aptica?

Zodpovedané
29. nov 2022

Ahoj,

hľadám fusak do športovej časti Inglesina Aptica. Mám univerzálny a neviem ho tam upevniť.

Aký fusak mi tam bude pasovať?

Ďakujem

Ahoj,

Inglesina Aptica má rozoberateľné 5-bodové bezpečnostné pásy. Ich rozobratie je trošku náročnejšie na čas, ale vieš cez ne navliecť fusak.

Existujú fusaky s rozopínaním na zipsy. Napríklad fusak Smaragd od Tvojej originálnej značky Inglesina.

Ja som tiež praktický typ a chcela som mať možnosť moje malé dieťa vybrať z kočíka spolu s fusakom a nezobudiť ho. Preto som volila možnosť kúpy takého, ktorý mal zadnú stranu odopínaciu.

Takúto možnosť ponúka napríklad fusak Foot Muff HUG od značky Concord, ktorý som mala ja pri mojom synovi. Je teplučký a praktický. Má zo zadnej pogumovanej (protišmykovej) časti zabudované rozopínanie na suché zipsy.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally