Aký golfový kočík je vhodný na časté použitie?

Zodpovedané
20. júl 2022

Ahoj,

hľadám golfový kočík, ktorý bude čo najľahší a najskladnejší. Musí byť vhodný pre vyššie dvojročné dieťa a zároveň pre polročné bábätko. Na cene nezáleží.

Potrebujem alternatívu, ktorá zvládne v prípade potreby nároky obidvoch synov a bude využívaná aj pri cestovaní.

Ktorý kočík mi vieš poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

hneď mi napadol Baby Jogger City Mini Zip, ale je už horšie zohnateľný. Poteší veľmi ľahkou hmotnosťou (cca 7 kg), skladnosťou a má dostatočne dlhú ložnú plochu na svoj typ.

Z tých priestrannejších a ľahších kočíkov odporúčam ešte Easywalker Jackey, Baby Jogger City Tour 2 alebo Inglesina Quid2.

Alebo potom Babystyle Oyster Zero, ktorý má 7,9 kg a extra priestranné sedenie. A to hlavne na šírku.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia