Aký je hlavný rozdiel medzi kočíkom Muuvo Quick 3.0 Chrome a Espiro Bueno 2022?

Zodpovedané
24. nov 2022

Ahoj,

práve sa rozhodujeme pri výbere kočíka pre februárové bábätko. Oslovili nás Muuvo Quick 3.0 Chrome a Espiro Bueno 2022.

Aké sú medzi nimi hlavné rozdiely?

Ktorý odporúčaš?

Ako tretí nás zaujal Venicci Tinum Upline.

Ďakujem

Ahoj,

najlepšie odpružený je Venicci Tinum Upline, ktorý má dvojité odpruženie. Zároveň je so svojou teleskopicky nastaviteľnou rodičovskou rukoväťou vhodný pre vyšších a stredne vysokých rodičov. Podobne aj Espiro Bueno.

Muuvo Quick 3.0 je vhodnejší pre nízkych rodičov. Jeho teleskopická rodičovská rukoväť je nastavitešná vo výške od 96 do 103 cm.

Kvalitou použitých materiálov na odolných hliníkových, tzv. Alu konštrukciách, či kvalitou použitých tkanín nadstávb sú na rovnakej úrovni. Všetky kočíky sú veľmi dobre prepracované do najmenšieho dizajnového detailu.

Pre inšpiráciu pripájam aj nedávno zodpovedanú a podobnú otázku:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally