Aký je kočík Jané Crosswalk R Matrix Light 2?

Zodpovedané
7. mar 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Jané Crosswalk R Matrix Light 2.

Máš reálnu skúsenosť s týmto kočíkom?

Ide mi hlavne o autovaničku.

Ďakujem

Ahoj,

reálnu skúsenosť s týmto modelom nemám. Ale kočíky značky Jané sú kvalitné a veľmi obľúbené, takže by som sa jeho kúpa nebála!

Pri kočíku nájdeš pomerne ľahkú hmotnosť (10,6 kg), kvalitné odpruženie všetkých kolies, ktoré sú gumové s výrazným dezénom, takže zvládne aj terén. Športový sedák je obojsmerný, priestranný a dokážeš ho ako (typicky pre korýtko) nakláňať, tak aj napolohovať do rovného ľahu, pomocou opasku. Polohovanie nôh sa ovláda samostatne.

Autovanička Matrix Light by mala byť priestrannejšia ao 20% ľahšia oproti starším modelom. Okrem toho má množstvo vychytávok, či už vo forme novorodeneckej vložky a výstelky po celom obvode pre maximálne pohodlie a bezpečnosť dieťaťa. Ďalej nechýba ani priedušný látkový poťah a zabudované kotviace pracky, ktoré zabraňujú rotácii.

Verím, že s ním budeš spokojná, pokiaľ sa pre neho rozhodneš.

Držím palce a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia