Aký je rozdiel medzi Bugaboo Fox 2 a Bugaboo Lynx?

Zodpovedané
30. aug 2021

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíka Bugaboo Fox,

Aký je rozdiel medzi Bugaboo Fox 2 a Bugaboo Lynx?

Ďakujem

Ahoj,

ak čakáš veľké rozdiely, pri týchto modeloch, tak ťa sklamem. Rozdiel medzi Bugaboo Fox 2 model kočíka pre rok 2020 a Bugaboo Lynx modelom kočíka roku 2019, je dosť malý. Povedala by som dokonca, že až zanedbateľný.

Bugaboo Lynx je hybridom pôvodného Bugaboo Fox-u z roku 2018 a Bugaboo Cameleon-u. Kolesá sú niečo medzi menšími od Bugaboo Cameleon a väčšinu ako nájdeš u Fox-u. A tie výrobca v novom tohtoročnom modeli pre rok 2021 ešte vylepšil. Je to oproti Fox-u neotočný športkách. Má nadštandardnú XXL striešku, ktorú u Fox-u nenájdeš.

Bugaboo Fox 2

Bugaboo Lynx

Bugaboo Cameleon

A to je v ich rozdielnosti asi všetko. Sú to veľmi podobné kočíky jedného výrobcu, vyrábané navyše veľmi ekologicky, pretože textílie sa robia z recyklovateľných Pet fliaš. Kočík si dokážeš vyskladať presne podľa svojich predstáv, už od samostatného podvozku až po voliteľnú farbu striešky.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally