Aký je rozdiel medzi Cybex Balios S 2020 a 2021?

Zodpovedané
18. nov 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík značky Cybex.

Aký je rozdiel medzi Cybex Balios S 2020 a 2021?

Zaujímal by ma kočík v šedej farbe.

Sú farby rozdielne?

Ďakujem

Ahoj,

neviem, aký konkrétny model máš na mysli, pretože sú tri: Cybex Balios S, Cybex Balios S 2v1 a najnovší model Cybex Balios S Lux.

  • Balios S vyšiel v svetlo sivej edícií, jeho predaj bol v roku 2021 ukončený.
  • Balios S 2v1 vyšiel v tmavosivej edícií a má typ sedadla 2v1. Znamená to, že textílie sedadla športovej nadstavby sa navliekajú na ten istý rám ako textília jeho hlbokej vaničky. Má korýtkový typ športového sedadla.
  • Balios S Lux vyšiel v tmavosivej edícií (Soho Grey) a v roku 2020 nahradil pôvodný model z ktorého vyšiel, a to Cybex Balios S. Funkčne sa od neho však neodlišuje.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally