Aký je rozdiel medzi kočíkom Bugaboo Fox 2 a Bugaboo Fox 3?

Zodpovedané
25. sep 2021

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíka Bugaboo.

Aký je rozdiel medzi kočíkom Bugaboo Fox 2 a Bugaboo Fox 3?

Ďakujem

Ahoj,

rozdiel sú v prvom rade nové dizajnové a štýlové možnosti prispôsobenia módnymi farebnými kombináciami a prémiovými detailmi.

Na vaničke pribudli nové vetracie otvory, ktoré ponúkajú optimálne prúdenie vzduchu pre ešte väčšie pohodlie dieťaťa.

Bugaboo Fox 2

Bugaboo Fox 3

Sama dúfam, že dostanem možnosť kočík otestovať a priblížiť vám ho všetkým ešte viac. Nie je nič lepšie ako recenzia z reálneho odskúšania priamo v teréne 🙂

Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally