Aký je rozdiel medzi Petite&Mars Street a Petite&Mars Street Herritage Folk?

Zodpovedané
23. jan 2023

Ahoj,

páčia sa mi kočíky značky Petite&Mars.

Aký je rozdiel medzi Petite&Mars Street a Petite&Mars Street Herritage Folk?

Sú to totožné kočíky a majú len iný dizajn?

Ďakujem

Ahoj,

myslím si, že myslíš model Petite&Mars Street+, ktorý vyšiel aj v kolekcií Heritage Folk pre rok 2020.

Heritage Folk je označenie jedinečnej kolekcie (dizajnu) látky, ktorá vychádza z ľudovej tradície. Zobrazuje vzor, ktorý preslávil obec Čičmany. Unikátna ornamentika, ktorá sa nachádza na domoch v obci Čičmany zdobia aj kolekciu kočíkov značky Petite&Mars.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally