Aký je rozdiel medzi strieškami na Bugaboo Donkey a Bugaboo Fox 3?

Zodpovedané
28. jún 2022

Ahoj,

na internete som videla letné striešky Bugaboo.

Aký je rozdiel medzi strieškami na Bugaboo Donkey a Bugaboo Fox 3?

Sú kompatibilné?

Máme Bugaboo Fox 3 a striešky pre tento model majú veľmi dlhú dodaciu dobu. Preto zvažuje, či by mi sedela aj iná.

Ďakujem

Ahoj,

strieška z modelu Bugaboo Donkey je kratšia a hlavne je uchytená tromi prútmi.

Bugaboo Fox 3 má striešku len na dvoch. Musela by si prikúpiť prúty + držiaky z Donkey.

Pasovať inak bude, ale tým, že je kratšia, tak nenatiahneš zabudovanú moskytiéru za rám sedenia.

Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia