Aký je športový kočík Easywalker Qtro Plus? Je naozaj vhodný do terénu?

Zodpovedané
22. okt 2019

Ahoj,

prosím aký je kočík Easywalker Qtro Plus? Treba nám kočík na každodenný, zložitejší terén. Tento model výrobca do terénu odporúča, ale našla som aj recenzie od mamičiek, že až taký dobrý v teréne nie je, tak prosím o radu. Prípadne aký iný? Concord Camino, alebo trojkolesový?

Ďakujem

Ahoj,

Easywalker Qtro Plus je robustný, odolný kočík s veľkými kolesami. Nejaký ten terén dá. Odpruženie je skôr menšie, tak to nie je vyslovene kočík na každý deň do lesa. Teda, prežiť to prežije, len teda tá jazda nie je taká pohodlná.

Easywalker Qtro Plus

Concord Camino znie fajn, ale zasa záleží (najmä teda kvôli veľkosti kolies), aký terén - náročnosť, frekvencia. Celkovo ale dobrý kočík, aj pruží. Jané Crosswalk je ďalším fajn výberom.

Concord Camino

Jané Crosswalk

Trojkolka je do terénu jednoznačne preferenčná, aj keď tam je zasa nevýhoda obvykle neotočného sedadla. Ale na zdolávanie nerovností sú tri veľké kolesá určite vhodné. Baby Jogger Summit X3 je super možnosť; ďalšou skvelou by bol Mountain Buggy Terrain, či kočíky od
značky TFK (od narodenia odporúčam modulárnu vaničku).

Baby Jogger Summit X3

Mountain Buggy Terrain V3

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli