Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mountain Buggy Terrain V3

Popis

Mountain Buggy Terrain V3 je treťou generáciou výborne ovládateľného športového kočíka s vysokou nosnosťou Mountain Buggy Terrain z roku 2015. Tri nafukovacie kolesá sú doplnené pneumatickým odpružením, takže zvládnu aj zlý terén. Zadné kolesá sú v základnej výbave verzie V3 dokonca v dvoch sadách. Striedať tak môžeš veľké 16 palcové určené do terénu či na šport a 12 palcové na každodenné manévrovanie mestskými ulicami. Predné koleso má naviac páčku pre dotiahnutie v prípade potreby. Okrem klasickej nášľapnej brzdy na rúčke nájdeš aj spomaľovaciu kotúčovú brzdu. Uzatvárateľný nákupný košík má oproti pôvodnému až dvojnásobnú nosnosť. Odkladací priestor rozširujú vrecká na drobnosti po boku striešky a vovnútri sedadla či dva látkové držiaky na fľaše s vreckami upevniteľné na konštrukciu.

Oproti predchádzajúcemu modelu je tiež o 14 cm kratší a po zložení o 16 cm kompaktnejší. Terrain V3 po novom dokážeš zložiť aj jednou rukou a po zložení sa konštrukcia skrytým mechanizmom automaticky uzamkne. Vynovené sedadlo je ešte priestrannejšie s chrbtovou opierkou až 60 cm, ktorá s prehľadom postačí aj 5-6 ročnému dieťaťu. Tomu okrem ramenných popruhov prispôsobíš aj medzinožný pás. Chrbtovú, a po novom aj nožnú opierku možno polohovať až do ľahu. Strieška so šiltom má vynovené náhľadové okienko s magnetickým uzatváraním. Okrem toho na nej nájdeš aj vrecko upravené pre smartfón so slúchadlami.

Pre použitie od narodenia je v ponuke aj autosedačka, vložná taška či nová hlboká vanička Carrycot Plus s až tromi spôsobmi využitia. Okrem klasického rovného ľahu sa na rám vaničky dajú poťahy navliecť aj v miernom náklone vhodnom pre deti s refluxom. Setom odlišných poťahov, ktoré sú jej súčasťou z nej automaticky môžeš vytvoriť v protismere otočené naklonené korýtkové sedadlo. To je výborným prechodom medzi obdobím vo vaničke a tým v športovom sedadle v smere jazdy. Namiesto vaničky je možné použiť i vložnú tašku Cocoon. Dostupné je aj množstvo ďalšieho príslušenstva vrátane kolobežky Freerider pripojiteľnej na kočík vo forme prídavného stupienku pre staršieho súrodenca, pultu vsunuteľného do madla, zimných predných lyží či cestovnej tašky s kolieskami slúžiacej na prevoz kočíka.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
12,9
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
123,5 × 63 × 99
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
92,5 × 63 × 39
Pôvod značky
Nový Zéland
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
25
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 60
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre