Aký kočík 2v1 pre júnové bábätko?

Zodpovedané
3. mar 2022

Ahoj,

hľadám kočík pre júnové bábätko.

Požiadavky:

  • 2 v 1,
  • vhodný najmä do terénu,
  • nie priliš tažký, aby som ho dokázala vyniesť - v bytovke nemáme výťah.

Aký kočík by si mi odporučila?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

odporúčam Bugaboo Fox 2, resp. jeho novší model Bugaboo Fox 3. A to hlavne z dôvodu nízkej hmotnosti - majú necelých 10 kg. Majú super vychytávku vo forme režimu dvoch kolies, kedy sa dá kočíkom vyjsť do schodov bez väčších problémov. Sama som to takto praktizovala s Bugaboo Donkey a nemohla som si to vynachváliť.

U obidvoch modelov nájdeš ľahké skladanie aj s nasadeným sedákom, ľahkú manipuláciu, teleskopickú rukoväť. Vanička a aj športiak sú priestranné. Majú spoločnú predlžovaciu striešku. Kolesá majú bezúdržbové s dobrým odpružením, takže prejdú bez problémov aj terén. Bugaboo je známy aj svojim bohatým príslušenstvom alebo veľkým výberom farebných variantov – či už celého setu, alebo je možné obmieňať len farebné striešky podľa nálady. A práve striešky má jedny z najdlhších na trhu. Ponúka sa aj v priedušnom variante, ktorý má vetracie okienka z jemnej sieťoviny, vysúvaciu moskytiéru a nechýba ani UPF 50+.

Novší model Bugaboo Fox 3 má navyše v hlbokej vaničke vetracie okienko so sieťkou. To nielenže napomáha ešte lepšej cirkulácii vzduchu v letných dňoch, ale ponúka aj dieťaťu pohľad von a môže tak skúmať okolie. Pribudol aj nový a hlavne priedušnejší matrac.

Pokiaľ Ťa kočíky zaujali, tak Bugaboo Fox 2 sa dá stále zakúpiť za výhodnú dopredajovú cenu. Za mňa nemajú konkurenciu, čo sa týka kvality, dobrých jazdných vlastností a ľahkej hmotnosti.

Držím palce pri výbere av prípade, že som sa Ti netrafila do vkusu, budem rada, keď mi napíšeš ešte raz. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia