Aký kočík na dedinu splní naše požiadavky?

Zodpovedané
30. jún 2022

Ahoj,

rada by som si urobila prehľad v kočíkoch.

Boli sme sa s priateľom pozrieť v predajni, kde sme niečo omrkli. Nič nás extra nezaujalo.
Bývame na dedine, takže najlepšie nejaký kočík do terénu s neotočnými prednými kolieskami (prípadne, aby sa dali zamknúť), pomerne veľkým alebo aspoň stredným úložným priestorom pod kočíkom, s veľkou vaničkou. Cenovo do 500 eur.

Najviac sa nám pozdával Roan Coss Classic a Roan Emma. Tej Emme strašne cvakala vanička (uloženie), takže tu sme zavrhli.

Máš nejaký tip na podobné kočíky?

Ďakujem

Ahoj,

obidva typy kočíkov odporúčam najviac tu v poradni, takže budú určite dobrou voľbou. Vanička by na podvozku cvakať nemala. Myslím si, že to len "únavou materiálu" tým, že sa jedná o vystavený tovar, ktorý je často namáhaný pri skúšaní.

Ja by som sa zamyslela ešte nad variantom samostatného hlbokého kočíka, pretože tento typ kočíkov patrí k tým ťažším a menej skladným. To môže byť pri športiaku problém, pokiaľ často cestujete autom. Neskôr by si tak zakúpila len športový kočík, ktorý by Ti maximálne vyhovoval.

Odporúčam konkrétne Inglesina Sofia, Kunert Romantic alebo Lonex Classic Retro.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia