Poraďte poľský kočík

mony12345
9. nov 2021

Ahojte, poraďte mi prosím, s akým poľským kočíkom ste boli spokojné? Bola som v obchode a čo sa týka výbavy, najviac sa mi páčila značka Bexa a Babydesign dvojkombinácie.
Ostatné má až tak nezaujali.
Viem, nie sú extra kvalitné, ale mám v pláne ho využívať len pol roka, pričom chcem skôr kvalitné vajíčko a neskôr športiak.
Hladam niečo do mesta aj ľahšieho terénu s dostatočným úložným priestorom a nafukovacími kolesami.
Ďakujem 🙂

ivka21
9. nov 2021

@mony12345 ja mam obyčajný z trhu a som sním spokojná. Akurát by som si kúpila nenafukovacie kolesá keď dostaneš defekt je problém to opraviť a aj zájsť domou s takým kočíkom.

hiddenobject
9. nov 2021

Suhlasim. Urcite roan 🙂

brrrrrciatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brrrrrciatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
uriva
9. nov 2021

Ja mám Bexu line, má šesť rokov, vajíčko využívali tri deti (moje, synovec, neter) a teraz štvrté dieťa (moje) a nič mu nie je. Hlbokú časť má teraz druhé dieťa (moje, moje) a nič poškodené - a to sme sa teda kočíkovali riadne. Akurát športovú časť sme vôbec nevyužili, to som si kúpila športiak, lebo na tejto bexovej bol popruh medzi nôžkami príliš ďaleko a dieťa ešte nevedelo poriadne sedieť a ho "zošmykovalo". Inak vajíčko a hlboký (ktorý je parádne veľký a dobre dlho som v ňom bábo mala, kým ostatné kamošky už zalamovali rukami a museli prejsť na športiak, aj keď bolo bábo malé) odporúčam všetkými desiatimi. Akurát pozor, ak máte malé auto s malým kufrom, tak tá vanička s kolieskami do malého kufra určite nevojde.

oblecenie99
9. nov 2021

@mony12345 Dobre tomu rozumiem, že chceš mať vajíčko osobitne, nie od kočíka a potom si kúpiť hneď sportiak? Potom by som hľadala len značky, ktoré majú iba vajíčko, a možno bazarove, trojkombinácia je zbytočná.. My sme mali veľmi skladnu trojkombi, aj športová cast sa dala poskladať s konštrukciou tak, že sme sedadlovu časť nemuseli dávať dole, napriek tomu to zabralo hrozne veľa miesta v aute v kufri. Ja by som za takých podmienok, ako píšeš, do trojkombi fakt nešla.

c_est_la_vie
9. nov 2021

Tiež odporúčam bazár. Za rovnakú cenu budeš mať kvalitný kočík, ľahký, dobre manevrovatelny, ešte ho môžeš potom predať a vyzerať bude tiež podľa mňa lepšie než tie lacné poľské.

mony12345
autor
9. nov 2021

@malinoismum mal nejaké nedostatky?

mony12345
autor
9. nov 2021

@ivka21 ale vraj s nenafukovacimi je horšia manipulácia, neviem čo je na tom pravdy..

mony12345
autor
9. nov 2021

@brrrrrciatko hľadala som všade možne, no na to, aké ošúchané a vyblednuté, neviem či som ochotná dať 200 až 300 eur, keď nový mám za 500...

mony12345
autor
9. nov 2021

@uriva ďakujem, pozriem si ho 🙂

mony12345
autor
9. nov 2021

@oblecenie99 Ja píšem o dvojkombi nie troj

mony12345
autor
9. nov 2021

@c_est_la_vie len aký, mne najlepšie sadli do ruky práve tie polske

vanda323
9. nov 2021

@mony12345 A prečo chces dvoj nie trón kombi?

mony12345
autor
9. nov 2021

@vanda323 lebo viem, že ostatné časti si dokúpim osobitne a preto do neho nechcem veľa investovat, tak mi stačí aj poľský na ten pol rok...

floren
9. nov 2021

@mony12345 pozri abdor

vanda323
9. nov 2021

@mony12345 Aha no to dáva zmysel.

mima172
9. nov 2021

@mony12345 My sme mali Magnetico Paradise a veru, keby sa pošťastí druhé, tak neváhame a opäť kúpime ten. Topka vo všetkom - veľká vanička, príslušenstvo, nafukovacie kolesá (v nerovnom teréne super vecička), dizajn a niečo čo s ním nesúvisí konkrétne - no zohnali sme ho v mojej vysnívanej farbe. Nechcela som žiadny sivý, akých je v uliciach milión 🙂

ankare
9. nov 2021

Ja som mala Camarelo art limited a veľmi som bola spokojná. Teraz mám Bebetto a otras.

malinoismum
9. nov 2021

@mony12345 Za mna nedostatky nemal 🙂 Akurát športovú časť som vôbec nevyužila keďže odkedy sa dcérka naucila chodiť ona proste kocik nechcela už🙂
To ale nieje o kočíku 😅😅😅

jankka1981
9. nov 2021

@mony12345 ja som mala Adamex Vicco dvojkombi s gelovými kolesami, boli úplne ako nafukovacie, akurát nehrozil defekt a vajíčko sme mali Cybex, s adaptérmi mi sadlo na konštrukciu kočíka.

jvasenka
9. nov 2021

@mony12345 mala som bexu ideal new bazarovy a bol super..kolesa boli gelove, dedinu a teren dali ako nic a jazda nebola vobec tvrda...akurat sportova cast bola moc velka pre nas to sme potom kupovali oyster zero..nepremyslala si kupit kvalitny sportovy kociar na kt sa da dokupit vanicka?

mony12345
autor
9. nov 2021

@mima172 vyzerá super, tiez nechcem sivý a už vôbec nie čierny 😀 len pozerám, že v najnovšej kolekcii nemá veľký výber farieb...

mony12345
autor
9. nov 2021

@ankare bebetto sa mi v obchode zdalo veľmi masívne, ale vraj je to kvalitnejsia značka no neviem...

mony12345
autor
9. nov 2021

@malinoismum tak to je potom vysnívaný kočík 😀 len v obchode nebol, tak hádam ho niekde vyskúšam ako bude mne sediet

mony12345
autor
9. nov 2021

@jankka1981 ďakujem, pozriem sa naňho 🙂

mony12345
autor
9. nov 2021

@jvasenka ani nie, pretože ten kočík potom nechcem držať, keďže ďalšie bábo asi už nebude

hugigugin
9. nov 2021

@mony12345 https://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/navi...
Navington galeon cuba.
Odchoval asi 4 deti. Jazdil kamene, les, lesne cesty, a hlavne je kočík čo sa da hojdať. Eštw teraz služi v detskej nemocnici.

ivkasolteska
9. nov 2021

@mony12345 ja som mala Anex cross