Aký kočík odporúčaš na rýchle presuny?

Zodpovedané
11. jan 2022

Ahoj,

hľadám niečo pre skoro dvojročné dieťa na presun do škôlky a príležitostne niekam ísť.

Oplatí sa ísť ešte do kočíka?

Aké iné presúvatko odporúčaš?

Nič veľké nechcem, šup šup zložiť do kufra.

Ďakujem

Ahoj,

šup šup do kufra :D veľmi pekne a hravo povedané. Určite pre dvojročné dieťa ešte odporúčam kočík. Nemá takú kondičku, aby vydržalo dlhšie presuny po meste, na výlete. Určite si ešte rado oddýchne a nechá sa viesť v kočíku.

Skús si pozrieť šup šup skladné bazárové kočíky hodlandskej výroby Nuna Pepp Luxx a Nuna Pepp Next. Tieto modely, ktoré vďaka nízkemu ťažisku zvládneš ovládať aj jednou rukou. Majú hrubšie kolieska a zvládnu aj mierne zhoršené mestské podmienky. Predné sú zdvojené a pre hladšiu jazdu tiež odpružené. Naviac k nim prirodzene pruží aj L-ková konštrukcia.

Nuna Pepp Luxx

Nuna Pepp Next

Pozri si aj Recaro Citylife. Je to športový kočík s vyššou nosnosťou a je ocenený viacerými oceneniami. Kolesá s bezúdržbovými pneumatikami sú určené na využitie v meste. Vďaka solídnemu odpruženiu si však vedia poradiť aj s mierne zhoršeným terénom. Výhodou je aj obrovský košík s tvrdým dnom s farebným detailom zladeným s opierkou hlavy a nôh. Neotočné sedadlo je dostatočne priestranné aj pre väčšie deti, polohovať sa dá do ľahu. Oceníš aj veľkú striešku s UV ochranou.

Recaro Citylife

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally