Aký kočík pre 160 cm vysokú ženu a 200 cm vysokého chlapa na dedinu?

Zodpovedané
21. dec 2023

Ahoj,

mám 160 cm a 2-metrového priateľa. Hľadáme niečo dobre odpružené s hlbokou vaničkou a dobrou športovou častou. Pochádzame z dediny, takže kočík musí byť vhodný na dedinu. Babätko budeme mať v apríli. Kolieska asi nenafukovacie.

Vieš nám poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

neuvádzaš cenovú reláciu a ani žiadne iné požiadavky na kočík, takže výber môže byť veľmi široký.

Z drahších kočíkov si pozri: Joolz Geo3, Joolz Day5 alebo Bugaboo Fox 5.

O čosi cenovo dostupnejšie modely sú: ABC Design Salsa 4 Air, Jasmine Camino, alebo Roan Bass Next.

Z lacnejších: Zopa Move Cross 2, Kinderkraft Everyday, alebo Espiro Yoga.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally