Aký kočík sa podobá na Valco Baby Snap 4, ale je vhodný pre vyšších rodičov a má lepšie madlo?

Zodpovedané
31. aug 2023

Ahoj,

hľadáme športový kočík podobný Valco Baby Snap 4 Sport, ktorý by mal výhody Valca (cenovo priaznivý, ľahký, väčšie kolesá, priestranný a nehrkavý kočík).

Chcem, aby mal lepšie riešené madlo - polohovacie/vyťahovacie pre vyšších rodičov a inak riešenú brzdu bez tyče medzi zadnými kolesami.

Existuje taký?

Ďakujem

Ahoj,

začnem modelom kočíka z Rakúska – Nikimotion Autofold. Tento športový model bol vyvinutý podľa súčasného trendu, a to najvyššieho využitia v kombinácii s jednoduchou manipuláciou a nízkou hmotnosťou. S technológiou "One-Fold" sa jednoducho zloží na plocho iba jednou rukou. Taktiež vďaka kompaktným rozmerom po zložení nezaberie veľa miesta doma či v kufri auta. Absencia zadnej osi kolies nebráni vyšším rodičom v dlhých krokoch.

Twistshake Tour je pre zmenu zase švédska novinka z mája 2020. Tento športový kočík od firmy uľahčujúcej kŕmenie detí je nielen ľahký, skladný a štýlový, ale aj život zjednodušujúci. Ponúka individuálne odpružené kolesá s absenciou zadnej osi, nastaviteľnú rodičovskú rukoväť či striešku so šiltom a veľkým náhľadovým oknom.

Poprípade si pozri aj Gesslein Smiloo Happy+ s neotočným sedadlom, no skutočne všestranným využitím. Odpružené kolesá s dezénom a ľahká no stabilná konštrukcia mu umožňujú prejsť nielen mestom, ale i ľahším terénom. Naviac oceníš aj priestranný nákupný košík a rýchle skladanie, ktoré zvládneš aj jednou rukou.

Ďalšie vhodné modely kočíkov najdeš v tejto mojej nedávnej odpovedi:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally