Aký kočík vybrať na cesty a aj do mesta?

Zodpovedané
19. apr 2022

Ahoj,

hľadám ľahko skladateľný kočík, ktorý poslúži pri presunoch autom. Musí byť vhodný aj do mesta.

Teraz máme dvojkombináciu Britax Smile III. Keď cestujeme, tak zaberá v aute dosť miesta.

Čo by si mi poradila, nejakú inú značku športového alebo golfový?

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku som nedávno odpovedala tu v poradni. Nájdeš tam tipy na kočíky, ktoré by som odporučila aj Tebe. 🙂

Konkrétne odporúčam Cybex Eezy S+², Inglesina Maior alebo Babystyle Oyster Zero.

A pokiaľ Ti ide o jednoduché a rýchle zloženie, tak odporúčam aj tieto dva modely, ktoré majú funkciu automatického doskladania.

Všetky kočíky sú ľahké, skladné, majú možnosť úplného ľahu s nastaviteľnou opierkou nôh a poradia si aj s mestským terénom.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia