Aký kočík zvládne nerovnú a kamenistú cestu?

Zodpovedané
24. sep 2023

Ahoj,

prosím o pomoc pri výbere 2-kombinácie alebo 3-kombinácie kočíka. Budeme chodiť po nerovnej a kamenistej ceste, do kopca. Prístupovú cestu máme s menšími kamienkami. Dieťa sa narodí v polovici januára a bude to chlapec.

Moja výška je 164 cm, partnerova 180 cm. Chcem, aby kočík nebol ťažký, aby som sama ho zvládla dvihnúť a prekladať. Farba nerozhoduje, cena do 500 eur.

Aký kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku som nedávno odpovedala, nájdeš v nej modely kočíkov, ktoré by som odporučila aj tebe. Trojkolesové kočíky (Thule Spring a Baby Jogger City Mini GT2) si nevšímaj, sú spomenuté ako ukážka najpriestrannejších sedadiel.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally