Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ahoj!

ABC Design Mint je relatívne dobrou voľbou, ale je tvrdší (odpruženie je len veľmi mierne). Podobným, ale príde mi - lepším modelom je novší Okini, ale ani tam nečakaj hojdanie - len tlmenie nárazov. Je ale veľmi príjemne priestranný a pritom dostatočne kompaktný, čo je super.

Kinderkraft Grande je priestorovo ok, ale je pravda, že kolieska sú tam trochu menšie. Nie je to nič strašné - na bežné mesto je to úplne v poriadku. Ale ak chodíš cez koľaje a štrk ozaj často, asi to nepostačí… pozri preto aj Lionelo Annet. Je to podobná cenová a výkonnostná kategória, ale s podstatne väčšími kolieskami. Ten by to, pravdupovediac, mohol vyhovieť asi vo všetkom, aj keď zasa mohol by byť trošku menší po zložení. Nie je obrovský, ale tie kolesá tam zasa pridajú na objeme (a trošku aj na tej váhe).

Mutsy Nexo je super voľbou z hľadiska mäkšej jazdy, ale ak píšeš že ste obaja vysokí a aj dieťatko je z tých väčších, bude vám podľa mňa menší (úzky).

U Gesslein Smiloo Happy som nepočula veľa chvál na jeho kvalitu, a tiež mi nepríde dizajnovo a prevedením až tak podarený, takže ten by som skôr vylúčila.

Ešte spomeniem Oyster Zero, čo je ľahký a priestranný, ale pritom fajn odpružený kočík. Nie je to ale vyslovene tereňák - tak, ako žiadny z týchto ľahších kočíkov nebude.