Aký lacnejší golfový kočík má polohovateľnú chrbtovú opierku?

Zodpovedané
13. jan 2022

Ahoj,

hľadám golfový kočík, ktorý sa skladá aj dnu. Malo by to byť niečo na štýl Britax Holiday, ale s polohovaním chrbtovej opierky. Alebo aspoň s možnosťou naklonenia chrbtovej opierky. Lacnejší a aby spĺňal rozmery príručnej batožiny.

Aký kočík odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

hľadáš skladný, ľahký, s rozmermi príručnej batožiny, polohovateľnou chrbtovou opierkou aj keď nie do úplného ľahu a niečo podobné štýlu Britax Holiday. Skús si pozrieť nemecký model Cybex Libelle, ktorý spĺňa všetky tvoje uvedené požiadavky. Cenou sa za nový pohybuje do 200 eur. Tento kočík v sebe spája výhody nízkej váhy - 5,9 kg, rozmery príručnej batožiny, obratnú manipuláciu pri ceste do mesta a odpruženie kolies.

Cybex Libelle

Pozri si aj na cestový kočík ale bez madla typu golfové palice Coto Baby Rosalio. Je to jednoduchý športový kočík. Je úzky, dostatočne ľahký, skladanie na plocho s rozmermi príručnej batožiny (over si rozmery u leteckej spoločnosti). Sedadlo s opierkou nôh môžeš napolohovať do takmer úplného ľahu - teda do mierneho náklonu. Pre menšie polstrovanie a minimum funkcií je vhodné pre staršie deti na príležitostné vozenie či kratšie nenáročné prechádzky.

Coto Baby Rosalio

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally