Aký lacnejší hlboký kočík odporúčaš na dedinu?

Zodpovedané
28. dec 2022

Ahoj,

potrebovala by som poradiť pri výbere lacnejšieho kočíka na dedinu. Občas ho využijeme na poľné/lesné rozbité cesty. Využívať budem hlavne hlbokú časť, športový do terénu už mám.

Rozmýšľam nad bazárovými Moon Cool, Roan Coss, Babystyle Oyster 2, Jane Muum V2, Concord Wanderer alebo Britax Go Big.

Ktorý by bol podľa Teba najlepšia voľba?

Aj vzhľadom na spratnosť, aby mi vošiel do menšieho auta.

Ďakujem

Ahoj,

na poľné a lesné cesty sa najlepšie hodia kočíky, ktoré sú vhodné aj na dedinu. A to sú Britax Go Big, Britax Go Big2 a Concord Wanderer.

  • Najspratnejším z nich do kufra menšieho auta je Wanderer. Po zložení má 69 x 50 x 39 cm.
  • Hlbokú vaničku má zase najväčšiu Go Big s rozmermi 76 x 32 cm.

Takže si vyber medzi týmito dvomi modelmi. Ak máš skutočne malý kufor auta, tak Britax sa ti do neho nezmestia.

Prípadne si pozri aj podobné kočíky: Jané Crosswalk R, Jané Kawai alebo Concord Camino, ktorý je novším modelom Wanderer-u.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally