Aký malý mestský kočík odporúčaš?

Zodpovedané
17. mar 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík do mesta pre 9 mesačné dieťa. Chcela by som, aby mal dlhú striešku, 5 bodové zapínanie, bol ľahky (do 8 - 9 kg), skladný, najlepšie aj krátky (výťah má na dĺžku 100 cm). A taký, aby sa tam zmestil prípadne aj s taškou. Košík nepotrebujem veľký. Ideálne by bolo, keby sa dal dať aj do úplného ľahu.

Cenovú predstavu nemám. Ak by sa niečo našlo do 300 eur, potešilo by to.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

pozri na túto otázku z poradne, kde som na podobný dotaz už odpovedala. Možno Ťa nejaký kočík zaujme. 🙂

Určite odporúčam Easywalker Jackey, ktorý by mal mať na dĺžku 80 cm. Okrem toho má automatické skladanie do veľmi kompaktných rozmerov, možnosť úplného ľahu aj polohovania nôh.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia