Aký neotočný športový kočík ide do úplného ľahu?

Zodpovedané
3. máj 2022

Ahoj,

1,5 ročná dcérka má 83 cm a momentálne máme Moon Resea S. Vyhovoval nám jazdnými vlastnosťami (bývame v meste), ale strieška je ozaj nízko. Dcérke trčí hlava z náhľadového okienka.

Moje požiadavky na kočík:

  • neotočný,
  • ľahší,
  • s možnosťou sklopiť chrbtovú opierku do úplného ľahu,
  • aby vydržal do konca kočíkovania,
  • rozpočet mám cca 300 eur.

V užšom výbere je Easywalker Jackey a Babystyle Oyster Zero.

Ktorý z nich spĺňa moje požiadavky?

Je k nim ešte nejaká alternatíva?

Ďakujem

Ahoj,

obidva kočíky sú veľmi dobrou voľbou, ale o niečo viac sa prikláňam k Babystyle Oyster Zero. Oproti Easywalker Jackey má dlhšiu ako chrbtovú opierku a aj celkovo ložnú plochu. Je tak vhodný aj pre väčšie dieťa a vydrží naozaj až do konca. Oceníš u neho aj nižšiu hmotnosť (7,9 kg), extra dlhú striešku, dobré odpruženie, skladnosť a jednoduché zloženie aj ovládanie.

Čo sa týka skladnosti, ľahkej hmotnosti a priestornosti, tak nemá konkurenciu.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia