Aký odpružený a bezpečný kočík pre októbrové bábo?

Zodpovedané
11. máj 2022

Ahoj,

čakáme prvé bábo, pre ktoré chcem trojkombináciu. Musí byť kvalitná. Môže byť kľudne aj do 1000 eur.

Zaujal ma Kinderkraft Prime 2019 3v1 kvôli viacerým vlastnostiam. Má otočné časti v smere aj protismere, športová časť je polohovateľná aj rovno, strieška na vaničke sa dá viac zakryť, je ľahko skladný, odpružený, bezpečný a má pekný dizajn.

Bábo sa narodí v októbri, tak bude aj fusak. Jeho vanička a vajíčko sa mi zdajú malé.

Poradíš kočík s podobnými vlastnosťami ale vo väčších rozmeroch?

Ďakujem

Ahoj,

hlboká vanička Kinderkraft Prime 2019 je dostatočne veľká a určite by postačila. Ide o cenovo dostupný kočík pre skôr nenáročných rodičov. Materiály zodpovedajú cene, či už je to kvalita plastov, spojov (občas môže vŕzgať) alebo textílií. Ak chceš kvalitnejší kočík, tak by som sa pozrela ešte po niečom inom.

Odporúčam napríklad kočíky značky Moon. Viac som ich rozobrala v tejto otázke v poradni.

Konkrétne to sú tieto modely:

Ďalej to môže byť aj ABC Design Salsa 4 Air. Tento kočík je taká osvedčená stálica, mamičkám ho rada odporúčam. Oproti kočíkom Moon pôsobí viac robustne a má vyššiu hmotnosť – 14,5 kg. I napriek tomu je dobre skladný a ľahko ovládateľný. Má tiež elegantný, moderný vzhľad, nafukovacie kolesá, priestrannú hlbokú vaničku a ešte väčšie rozmery pri športiaku.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia