Aký otočný športový kočík odporúčate pre 14 mesačné dieťa?

Zodpovedané
14. apr 2021

Dobrý deň,

hľadám športový kočík, ktorý je otočný v oboch smeroch a naozaj ľahko sa ovláda. Momentálne máme Joie Versatrax a je celkom fajn, ale jazda s ním sa mi vôbec nepáči. Ťažko sa s ním manévruje, o prechodoch obrubníkov či rozbitých chodníkoch ani nehovorím.

Ďalej mi vadí to, že ak je v úplnom ľahu, tak strieška sa sama zatvára. Preto hľadám niečo kvalitnejšie, ale podobné veľkosťou ložnej plochy.

Syn má 14 mesiacov a rada by som ho využila čo najdlhšie, preto aj keď viem, že otočné kočíky nie sú rozmermi také veľké, hľadám nejaký kompromis.

Aký mi odporúčate?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

jednoznačne by som poradila Cybex Balios S.

Cybex Balios S

Tento model je niečo také ako Versatrax a možno by som povedala, že má lepšie riešenú striešku a celkovo sedadlo a jazdné vlastnosti sú oveľa lepšie.

Joie Versatrax

S pozdravom
Dominika