Aký podvozok potrebujem k vajíčku Cybex Cloud i-Size?

Zodpovedané
21. nov 2023

Ahoj,

chcem kúpiť vajíčko Cybex Cloud i-Size. Páči sa mi možnosť polohovania dieťatka do ľahu.

Aký podvozok mám kúpiť?

Musí to byť iba originál Cybex?

Ďakujem

Ahoj,

nie vždy je potrebné mať vajíčko a autosedačku rovnakej značky. Prepojenie konštrukcie kočíka s vajíčkom vytvárajú adaptéry, ale niekedy nie sú adaptéry potrebné.

Vajíčko Cybex Cloud T i-Size Platinum je kompatibilné ku kočíkom značky Cybex, no aj k veľa iným kočíkom podľa dostupnosti vhodných adaptérov. Menovať Ti tu všetky adaptéry a značky kočíkov by však bol dlhý zoznam. Pripájam Ti sem teda moje nedávne odpovede pre inšpiráciu, ako sa takéto spojenie kočíka a autosedačky vytvára:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally