Pasuje vajíčko Kiddy Evoluna i-size 2 na kočík Stokke Trailz Classic?

Zodpovedané
26. sep 2023

Ahoj,

mám kúpené vajíčko Kiddy Evoluna i-size 2. Plánujem kúpiť kočík Stokke Trailz Classic.

Bude mi tam pasovať uvedené vajíčko?

Aké adaptéry potrebujem dokúpiť?

Ďakujem,

Ahoj,

pre spojenie autosedačky – tzv. vajíčka Kiddy Evoluna i-size 2 s konštrukciou kočíka Stokke Trailz Classic neexistuje vhodný typ adaptérov. Kočík a autosedačky nie sú navzájom kompatibilné.

POZOR na životnosť autosedačky, ktorá je maximálne 5 - 6 rokov. Životnosť autosedačky sa začína počítať od dňa jej prvého použitia.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally