Aký skejt ku kočíku Concord Camino?

Zodpovedané
10. feb 2023

Ahoj,

mám kočík Concord Camino a zháňam k nemu skejt. Padol mi do oka skejt Concord Slider. Starší typ bol originál ku kočíku Fusion a novší ku kočíku Neo. Našla som aj nejaké info, že niektorý z nich by mal pasovať aj ku kočíku Camino/Wanderer.

Vedela by si mi poradiť, či niektorý zo skejtov na kočík pasuje?

Vieš poradiť niečo univerzálne na podobný štýl?

Ďakujem

Ahoj,

Concord Camino je novšou veziou pôvodného modelu Concord Wanderer. Skejt SLIDER (viď pripojený obrázok) je možné upnúť k obidvom modelom a aj k modelu Concord Neo.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally