Aký skladnejší a ľahší športiak, ktorý je zároveň plnohodnotný?

Zodpovedané
17. máj 2022

Ahoj,

rada by som sa poradila ohľadom športiaka - kupujem nový pre druhé dieťa. Pre prvé som mala myšlienky mať ľahší skladnejší typ kočíka, predsa len dve deti v aute je trochu rozdiel🙂 Zaujal ma Inglesina Maior.

Je ešte podobný typ kočíka - cestovný a zároveň plnohodnotný?

Dieťa mi spí jedine v kočíku pri dome.

Ďakujem

Ahoj,

to úplne chápem!

Street+ je fajn kočík, ale je naozaj ťažší. Hneď ma napadol obľúbený Babystyle Oyster Zero alebo jeho novší model Babystyle Oyster Zero Gravity.

Gravity sa líši od staršieho modelu hlavne automatickým skladaním, väčšou hmotnosťou i nosnosťou, širším sedením (ložná plocha je o cca 3 cm kratšia), novými farebnými poťahmi, zväčšeným vetracím okienkom v strieške a inovovaná bola aj brzda. Odpruženie a materiál kolies zostal rovnaký.

Obidva patria medzi ľahšie a skladnejšie kočíky. Zároveň majú dobré jazdné vlastnosti. Okrem toho u nich oceníš aj veľmi priestranné sedenie a dlhú ložnú plochu, takže vydržia až do konca kočíkovania.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia