Aký skladný kočík je vhodný aj na nerovné povrchy?

Zodpovedané
23. jan 2024

Ahoj,

potrebovala by som poradiť. Hľadám športový/golfový kočík.

Hlavné parametre:

  • kolieska zvládnuteľné aj na horšie povrchy, mačacie hlavy v meste, aby sa nezasekávali na nerovnej ceste,
  • opierka sklopiteľná do ľahu,
  • aby sa zložil na čo najmenší, ideálne aj do lietadla.

Bude to cestovný kočík na dovolenky. Nosnosť do 20 - 25 kg.

Ďakujem

Ahoj,

keďže si neuviedla svoju výšku, tak môj výber kočíkov pre Teba nie je celkom presný.

Nedávno som na podobné otázky v poradni odpovedala, tak Ti ich sem pripnem pre inšpiráciu:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally