Aký športiak je vhodný pre dlhé detičky?

Zodpovedané
11. nov 2022

Ahoj,

hľadám kvalitný športový kočík.

Moje požiadavky:

  • musí byť otočný,
  • ľahko skladateľný (ideálne v jednom kuse, nie, že treba dať sedátko dolu od konštrukcie),
  • sklápací - ideálne do úplneho ľahu (alebo aspoň blízko),
  • určený pre väčsie detičky - syn je dlháň (má 7 mesiacov, 83 cm a 9,5 kg),
  • aby sa v kočíku pohodlne vyspal.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

určite si pozri model Zopa Quest. Je to športový kočík, ktorý často odporúčam. Patrí medzi obľúbené mestské modely, ktoré vďaka dvojitému odpruženiu všetkých štyroch kolies z tvrdenej gumy zvládajú aj trávnatý terén. Váži 11 kg a dobre sa ovláda jednou rukou. Po zložení je skladný. Mám ho osobne odskúšaný. Je to cenovo dostupný model, ktorý mnohých prekvapí. Určený je pre osoby okolo 165 cm a menej.

Podobné kočíky nádeš aj v tejto mojej dnes zodpovedanej otázke, ktorú Ti sem pripínam pre inšpiráciu. Nájdeš v nej otočné ale aj neotočné športové kočíky:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally