Aký športový kočík na bratislavské chodníky?

Zodpovedané
6. aug 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík pre ročné dieťa, ktorý bude použiteľný do 3 rokov. Musí zvládnuť bratislavské chodníky. Máme nákladný výťah v paneláku, doma na chodbe dostatok priestoru na parkovanie. Nepotrebujem ho pravidelne nakladať do auta, keďže som nešofér.

Mal by mať dostupný a pevný košík na nákupy, určite 4 kolesá. Chcem, aby aj pekne vyzeral. Páči sa mi úplne klasický jednoduchý dizajn.
Nepáčia sa mi trojkolesové kočíky, ani super dizajnové na stračej nôžke.

Ktorý kočík spĺňa to, čo hľadám?

Ďakujem

Ahoj,

výber bude široký a rôznorodý, nakoľko si neuviedla veľa parametrov. Pozerám Ti otočné modely a prikláňam sa k nosnosti sedadla až 22 kg.

Začnem napríklad mestským modelom Britax Strider M. Je priestranný, ľahký a dizajnovo čistý. Mínusom je jeho tvrdšie odpruženie. Vhodný je skôr pre vyšších rodičov.

Jeho opozitom, teda kočíkom pre nízkych rodičov, ale s podobnými vlastnosťami Strideru je model Bébé Confort Zelia².

Obľúbenými a populárnymi mestskými modelmi sú Cybex Talos S Lux alebo Cybex Balios S Lux.

Pozri si aj podobné modely, ako sú kočíková novinka Baby Jogger City Sights, populárny model Babystyle Oyster 3 alebo Espiro Galaxy.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally