Aký športový kočík na šport?

Zodpovedané
15. okt 2018

Ahoj, hladam sportovy kocik vhodny na beh ci korculovanie, ktory by sa dal dat do oboch poloh (tvarou von i tvarou k rodicovi) a dal by sa dat do uplneho lahu.

Ahoj,

otočných, plne polohovateľných športových kočíkov je na výber len veľmi obmedzený počet. Pri riadnom behu tiež nezabúdaj, že dieťatko by malo byť pre jeho bezpečnosť v sediacej polohe.

Z tých, ktoré ponúkajú možnosť otáčania sedadla, je asi najznámejším podvozok Bugaboo Runner. Dá sa zakúpiť s Runner sedadlom, ale tiež ponúka možnosť s adaptérmi pripojiť sedadlo akéhokoľvek iného kočíka Bugaboo. Tým pádom v prípade, že by si vyžadovala úplný - rovný ľah, pripojiť dokážeš aj sedák z Bugaboo Bee.

Bugaboo Runner

Bugaboo Bee 5

Z menej známych značiek by som spomenula Orbit Baby O2, ktorý je však už ťažké zohnať.

Orbit Baby O2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli