Baby Desing Wave - je vhodný na denné kočíkovanie? Hľadám niečo priestrannejšie, Eezy S+2 sa mi zdá malý

Zodpovedané
14. júl 2020

Dakujem za odpoved ohladne tohto kocika, ani som len netusila, ze Royal je vacsi atd. Cize na denne kocikovanie nie je velmi vhodny ten Wave? No denne, az tak kazdy den kocik nevyuzivam - ale chcela som daky priestranejsi. Pacil sa mi aj ten Cybex S+ 2 lenze sa mi zdal byt maly, neskor aj na zimu napr.

Dakujem

Ahoj,

podľa mňa Wave, aj keď je trochu menší, než tie strednoveľkostné športiaky, môžeš využiť aj denne - samozrejme berúc do úvahy, že by sa malo jednať o nenáročné, bežné každodenné prechádzky a pochôdzky. Nie je ani malý priestorovo - podľa mňa zmestíš dieťa normálne.

Baby Design Wave

Rovnako Cybex Eezy S+2 - je to menší kočík skladnostne, váhovo - ale ver mi, fakt tam zmestíš aj väčšie dieťa. A aj jazdne sa vyrovná väčším kočíkom. Preto som ho tak silnejšie doporučovala - recenzie naň sú skvelé. Jazdne je super, kvalita je dobrá a aj priestor je absolútne dostačujúci aj pre veľké dieťa. Ja by som neváhala.

Cybex Eezy S+²

Priestorovo ďalej vyniká aj niečo ako Oyster Zero. Je fakt krásne široký v sedáku, takže aj s nafučaným fusakom nebude problém.

Babystyle Oyster Zero

Okrem neho kuk napríklad aj na Gesslein S4.

Gesslein S4 Air+

Prípadne aj Baby Jogger kočíky. Stakýmito kočíkmi vydržíš fakt až do konca, čo sa priestoru a kvality týka.

Baby Jogger City Mini GT

Baby Jogger City Mini GT2

Baby Jogger City Mini 4

Baby Jogger City Elite 2

Baby Jogger City Elite

Baby Jogger City Mini GT2

Baby Jogger City Tour

Baby Jogger City Versa

Baby Jogger City Versa GT

Ale za mňa fakt aj s tým Cybex-om a ak nemáš priveľké nároky, ta aj s Wave-om. Nezabudni, že ako dieťatko rastie, nepotrebuje zasa mať okolo seba po desať centimetrov na každú stranu. A už fakt veľké dieťa ani fusak tak moc nevyužije, lebo už aj dosť chodí (a dávať ho furt dnu a von sa nikomu chcieť nebude, radšej ho proste lepšie oblečieš) 😉.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli