Bazárová trojkombinácia do 300 € na dedinu?

Zodpovedané
23. jan 2019

Ahoj,

hľadám kočík 3-kombináciu. Nechceme nový, ale bazárový. Vieš mi prosím poradiť nejakú dobrú trojkombináciu do tých 300 € cca. Bývame na dedine, čiže prechádzky budú po dedine a sem tam niekde do lesa a do mesta. Kolesá by mali byť odpružené, no inak sa moc kočárikom nerozumiem tak si rada nechám poradiť.

Ďakujem. A kľudne mi sem môžeš hodiť nejaké linky na bazárové kočíky.

Ahoj,

na dedinu budeš potrebovať dobré kolesá, aspoň aké taká odpruženie a dobrú manipulovateľnosť. Je skvelé, že sa nebrániš bazárovým modelom.

Ja osobne by som sa v takomto prípade prikláňala k modelom ako Britax Go - je to kvalitný kočík, ktorý zvládne aj viac detičiek.

Britax Go

Ďalším na zváženie je Jané Crosswalk, prípadne Trider. Za zmienku stojí aj ABC Design Viper - ale len ten novší typ.

Jané Crosswalk

Jané Trider

ABC Design Viper 4 2017

Pre Britax Go skús pozrieť aj:

Britax Go

Okrem toho skontroluj aj bazárové portály bazoš a tiež rôzne predajné stránky na facebook-u.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli