Britax B-Agile 4 Plus 2020 alebo Britax B-Motion 4 Plus - rozdiely, a ktorý vybrať pre ročného, na dedinu?

Zodpovedané
24. mar 2020

Ahojky,

prosim aky je rozdiel v tychto dvoch kocikoch? Potrebujem hlavne nieco skladne, lahke, syn ma rok a 10kg, tak aspon nech ho mame dalsi rok. Byvame na dedine, cize taky lepsi do terenu.

Dakujem krasne za info

Ahoj,

na dedinu a terén je to medzi Britax B-Agile 4 Plus (ktorýkoľvek ročník) a Britax B-Motion 4 Plus absolútne jasné - B-Agile totiž podľa mňa vôbec na teréna. nerovnosti vhodný nie je, je to nízky tvrdý mestský kočík. Vybrala by som preto bez váhania B-Motion Plus, ale rátaj tam s tým, že nie je do 10 kg, a teda že je na svoj typ kvázi skladný, ale nie je to najskladnejší model. Pri dedinskom a zlom teréne však budeš musieť robiť kompromis pri tej váhe a skladnosti, lebo sú to veci, ktoré idú na úkor výkonu terénneho.

Britax B-Agile 4 Plus

Britax B-Motion 4 Plus

Okrem toho by som z lacnejších pozerala na niečo ako Lionelo Bell či Lionelo Annet Tour, a z drahších na Baby Jogger City Mini GT2 či Baby Jogger City Elite (vynikajúci kočík).

Lionelo Bell

Lionelo Annet Tour

Baby Jogger City Mini GT2

Baby Jogger City Elite

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli