Britax B-Agile R - oplatí sa oproti Britax B-Agile M? Nerozhrká sa?

Zodpovedané
19. máj 2020

Ahoj,

prosím ťa, ako hodnotíš športový kočík Britax B-Agile R? Pomer cena-výkon-skladnosť-terén? Oplatí sa ozaj za tú cenu - oproti Britax B-Agile M? Nerozhrká sa hneď?

Ďakujem krásne.

Ahoj,

Britax B-Agile R]sa od Britax B-Agile M v podstate líši iba vzhľadom - koženkovými detailmi (rukoväť asi najvýhoda, realisticky, ale poťah si vieš na základnú dokúpiť aj sama), trochu vylepšenými textíliami - tak celkovo, len v podstate vyššia rada, ale funkčne sa moc nelíšia. Tak ak ti na cene záleží, zvládneš to v pohode aj s M-kom.

Čo sa týka výkonu, je to mestský, skôr tvrdší kočík, takže ak očakávaš nejaký terén, nie je to naj výber. Nie je to totiž kočík do terénu - skôr na také nenáročné bežné mestské jazdenie. Skladnosť je ok na typ, taká klasika. Ak plánuješ kopu nerovností, pozri radšej na niečo s viac odpružením resp. väčšími prednými kolesami. Je to dosť o pohodlí, rozhrkať by sa nemal. Mne za tú cenu trochu chýba polohovanie rukoväte.

Britax B-Agile R

Britax B-Agile M

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli