Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Britax B-Agile R

Kde kúpim použitý?

1 inzerát v bazári
od 199 €

Popis

Britax B-Agile R, vychádzajúci v roku 2020, je prémiovým ľahkým športiakom založeným na modele Britax B-Agile M. Oproti nemu je rada R prémiovejšia - vybavená koženkovými poťahmi rúčky a detského madla, ako aj luxusnými tmavo ladenými melange tkaninami.

B-Agile R prináša sedadlo s čo možno najkolmejším sedom vo vzpriamenej polohe chrbtovej opierky. To samozrejme môžeš polohovať až do ľahu. K tomu je dodávané madlo, ktoré možno jednoducho odklopiť na stranu bez úplného odňatia. Pochváliť sa môže aj vynovenými gumovými kolesami. XXL rozšíriteľná strieška s čiastočne zakrytou vetracou časťou a náhľadovým okienkom ostáva prítomná aj v R línii. Najmenšie bábätká kočík zvládne pomocou vložnej mäkkej vaničky, alebo vďaka adaptérom Click&Go, na ktoré sa dá naklinknúť ako voliteľná hlboká vanička, tak aj autosedačky Britax Römer. Samotný športiak je dodávaný s pláštenkou, detským madlom a držiakom na nápoje.

Konštrukcia s nosnosťou 22 kg v sedadle (celkovo však až 28,5 kg nákladu) je mestská, mierne odpružená pre tlmenie nerovností, a naviac vybavená širšími kolesami s unikátnym dezénom. Pri nákupoch oceníš aj priestranný, v spodnej časti vypolstrovaný nákupný košík v spodnej časti.

Parametre

Značka
Britax
Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
10,5
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
103 × 56 × 85
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
69 × 56 × 36
Pôvod značky
Nemecko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
22
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre