Britax Smile 2 verzus Britax Smile III. Aké sú medzi nimi rozdiely?

Zodpovedané
29. nov 2022

Ahoj,

chcela by som vedieť rozdiely medzi kočíkmi Britax.

Aké sú všetky rozdiely medz Britax Smile 2 a Britax Smile III?

Ďakujem

Ahoj,

Britax Smile III je novšou a vylepšenou verziou pôvodného modelu Britax Smile 2, ktorá sa prestala vyrábať v roku 2019.

  • Má zvýšenú nosnosť športového sedadla - z pôvodných 17 kg na 22 kg.
  • Jeho sedadlo je zároveň priestrannejšie. O tom svedčí aj vyššia 48 cm chrbtová opierka a aj dlhší úplný ľah, ktorý dosahuje až 94 cm. Britax Smile 2 mal výšku opierky 44 cm a dĺžku ložnej plochy 90 cm.
  • Samozrejmosťou sú aj nové koženné detaily madla a nové farby poťahov.

Jeho celková váha konštrukcie s nasadením športovým sedadlom 13 kg sa oproti Smile 2 nezmenila. Má mechanicky odpružené väčšie nafukovacie kolesá a zároveň samostatne odpruženú konštrukciu. To z neho robí vhodného kandidáta do mesta a aj na nerovnejší terén dediny.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally