Bude do športového kočíka Cybex Balios S Lux pasovať konvertibilný fusak - Pebble Green od Elodie?

Zodpovedané
14. jan 2024

Ahoj,

rada by som sa poradila.

Bude do športového kočíka Cybex Balios S Lux pasovať konvertibilný fusak - Pebble Green od Elodie?

Niekde píšu, že fusaky Elodie do športových Cybexov sedia, inde zase nie.

Ďakujem

Ahoj,

konvertibilný Fusak – Pebble Green od značky Elodie Details nie je vhodný pre nové sedadlá kočíkov značky Cybex. Nesedí ani na nový model kočíka Cybex Balios S Lux, a to hlavne pre jeho vylepšený spôsob zapínania 5-bodových pásov, ktorý je teraz podobný tomu v autosedačkách. Pásy sa už totiž nedajú rozopnúť, preto potrebuješ fusak s prispôsobivým zapínaním zadnej strany.

Na podobné otázky o fusakoch, ktoré pasujú do kočíka Cybex Balios S Lux či iných modelov od značky Cybex som v poradni už viackrát odpovedala. Aby som sa vyhla opakovaniu, tak Ti sem niektoré z nich pripnem. Spomínam v nich viaceré originálne či neoriginálne (populárne a obľúbené) fusaky. Sú tzv. rastúce, to znamená, že svojou prispôsobivou veľkosťou sa zmestia ako do hlbokej vaničky, tak do športového sedadla.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally