Bude na Bugaboo Donkey pasovať strieška z Bugaboo Donkey 2 a Bugaboo Donkey 3?

Zodpovedané
17. jan 2022

Ahoj,

kúpili sme bazárový Bugaboo Donkey a chcela by som vymeniť striešku.

Bude na tento kočík pasovať aj strieška z Bugaboo Donkey 2 a Bugaboo Donkey 3?

Bude tam pasovať striška z Bugaboo Cameleon?

Ďakujem

Ahoj,

striešky modelov Bugaboo Donkey sú navzájom kompatibilné. Takže môžeš vyberať z množstva farebných kombinácií a nadizajnovať si kočík podľa svojich predstáv.

Okrem striešok Bugaboo Cameleon - tie sú kompatibilné s Bugaboo Fox.

Hravo do toho.

Bugaboo Donkey

Bugaboo Donkey 2

Bugaboo Donkey 3

Bugaboo Cameleon

Bugaboo Fox

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally