Bude nová strieška pasovať na Petite&Mars Easy?

Zodpovedané
8. nov 2021

Ahoj,

po synovi máme Petite&Mars Easy. Strieška je ale už trocha vyblednutá a modrá, tak by som ju rada vymenila.

Na nete som našla len striešky označené ako Petite&Mars strieška + polstrovanie Street Dusty Lilac.

Bude toto kompatibilné s radou Easy?

Ďakujem

Ahoj,

čo sa kompatibility striešok medzi modelmi týka, tak medzi sebou nie sú kompatibilné.

Ani na staršie kolekcie a modely kočíka Street nesedia na nový Petite&Mars Street+ a naopak. Na nový Stree+ nesedia staršie kolekcie Street. Rozdiel je v konštrukcií striešok samotných.

Petite&Mars Street+

Držím ti palce.

A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kocikopedie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally