Budú z Kinderkraft Grande LX pasovať kolieska na starší model Kinderkraft Grande?

Zodpovedané
13. sep 2023

Ahoj,

chcem sa poradiť ohľadom koliesok.

Budú z kočíku Kinderkraft Grande LX pasovať kolieska na Kinderkraft Grande ten starší model?

Kde kúpim popruhy na pásy?

Môžu byť aj univerzálne?

Ďakujem

Ahoj,

pokiaľ viem, tak kolieska vzájomne nepasujú. Hoci majú rovnaký priemer, nemajú rovnaký materiál a hlavne dizajn či odpruženie. Je preto potrebné zakúpiť originálne náhrané kolesá, ktoré sa na kočík Kinderkraft Grande bežne predávajú.

Kočík Grande od roku 2019 vyšiel v 4 rôznych edíciách:

  • Kinderkraft Grande – tvrdená guma, priemer predných kolies je 17 cm, priemer zadných koles je 21 cm.
  • Kinderkraft Grande City – penové (Eva pena), priemer predných kolies je 17 cm, priemer zadných koles je 21 cm.
  • Kinderkraft Grande LX – nenafukovacie plnené penou, priemer predných kolies je 17 cm, priemer zadných koles je 21 cm.
  • Kinderkraft Grande Plus – penové, priemer predných kolies je 16 cm, priemer zadných koles je 25 cm.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally