Bugaboo Cameleon vs Moon Resea

Zodpovedané
9. jan 2019

Ahoj, chcem sa poradiť. Hľadám skladný, ľahký kočík, s ktorým sa bude dobre manipulovať, nezaberie veľa miesta v aute a využívať ho budem prevažne v meste, no musí zvládnuť aj terén ako napr. horský park.

Je to kočík pre moje druhé dieťa a chcem kúpiť aj skejt pre staršie. Proste praktický, univerzálny a ľahký kočík, no aj kvalitný. Zvažujem bugaboo cameleon 3, resp. 2,no skôr asi penové kolieska alebo ma zaujal aj Moon Resea. Oceňujem aj predĺženú striešku a priestrannú vaničku. Bude to letné bábätko. Moja predstava je max 400e a samozrejme sa nebránim kočíkom z bazáru. Vieš mi prosím poradiť, čo vy bolo vhodnejšie a kľudne aj iné značky, keď máš lepší tip. Ďakujem veľmi pekne 😊

Ahoj,

oceňujem pomerne praktický výber oboch kočíkov. Moon Resea je kočík s dobrým pomerom ceny a výkonu, no odporúčala by som ho prevažne do mesta. Bojím sa, či by si na horšom teréne nemala trochu problémy. Ak, tak do terénu ozaj len príležitostne.

Moon ReSea

Bugaboo Cameleon je určite lepšia, a kvalitnejšia voľba, ale do terénu typu horský park budeš takmer určite potrebovať prednú terénnu nápravu. Dvojku by so však už nebrala, je to dosť starý model - určite choď do trojky, vydrží lepšie a dlhšie. Výhodou Camu je aj pripojiteľný originálny skejtík, čo je myslím si dosť veľká výhoda.

Bugaboo Cameleon 3

Bugaboo Cameleon 2 (Cameleon+)

Ďalšími prípadnými možnosťami by mohli byť Cybex Balios S či Balios M, GB Beli 4.

Cybex Balios S

Cybex Balios M

GB Beli Air 4

Prípadne Crosswalk, Rider, prípadne Muum). Pozrieť môžeš aj Concord Wanderer ( Camino).

Jané Crosswalk R

Jané Rider

Jané Muum V2

Concord Wanderer

Concord Camino

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli