Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Cam Dinamico 2016 versus Kinderkraft Veo. Ktorý (kombinovaný) kočík je lepší? Skúsenosti?

Zodpovedané
9. jan 2020

Aké máš skúsenosti z Cam Dinamico 2016? Je lepší ako Kinderkraft Veo?

Ahoj!

Cam Dinamico (Up) 2016 je veľmi fajn, komfortný model - najmä čo sa úžasnej hlbokej vaničky a super nákupného košíka týka. Skladanie fajn, váha fajn, aj keď nevýhody zahŕňajú predné kolieska, čo nie sú na nerovnostiach najschopnejšie ani najtichšie, a tiež sedák, čo je pomerne veľký pre malé bábo, a tiež trochu otvorený. Všetko toto je ok, ak s tým rátaš a si na to pripravená, sú riešiteľné a ok veci, a mne osobne prídu absolútne akceptovateľné - ale ja som mestská mamina, a pre mňa nižšia váha napríklad má dosť veľkú váhu.

Kinderkraft Veo je väčší kočík, a aj menej skladný. Je to lacnejšií model pre menej náročných rodičov, tiež nie najvhodnejší na horší teén kvôli predným kolieskam. Nevýhodou je aj, že je pomerne široký. Podobným, no terénnejším by potom bol Kinderkraft Moov. Super výhoda (aj nevýhoda) oboch je 2v1 sedadlo, ktoré je zároveň aj vaničkou. Tak máš lacný kočík super na začiatok - nie na celé kočíkovacie obdobie, lebo sedák je z menších… Čo je ale aj príležitosť - dobrý dôvod na používanie lacného, jednoduchého kočíka ako tieto n’prvý rok, rok a pol, a potom prechod na praktickejší ľahká športiak (niečo ako Lionelo Annet alebo Kinderkraft Grande) ten zvyšný čas.

Takže za mňa, záleží čo potrebuješ a ktorá predstava ťa láka viac. Cam mne osobne príde ako celkovo lepší kočík, ale zasa 2v1 riešenie s pokračovacím ľahkým športiakom môže byť pre mnohých praktickejším.


Eli